OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Dodane przez mwalendzik dnia Lipiec 24 2017 05:01:03
XVI Niedziela Roku 23 lipca 2017 r.
Rozszerzona zawartość newsa
1. We wtorek doroczne święto Św. Jakuba Apostoła. W tym dniu przypada odpust w Bazylice archikatedralnej z odbywającym się przy katedrze Jarmarkiem Jakubowym.

2. W środę wspomnienie rodziców NMP Joachima i Anny. W tym dniu modlimy się w intencji wszystkich naszych rodziców.

3. W niedzielę 6 sierpnia w naszej Parafii odbędzie się Niedziela misyjna z udziałem sióstr z Afryki i członków Fundacji Dzieci Afryki.

4. W sierpniu będziemy przygotowywać się duchowo do 300 rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, która odbędzie się w dniu 26 sierpnia. Program podamy w ostatnią niedzielę lipca.

5. Parafialny Zespół Caritas bardzo serdecznie dziękuje za doposażenie plecaków szkolnych dla dzieci na nowy rok szkolny 2017/2018.

6. Z niedzieli na poniedziałek 30/31 lipca przybędzie do Choszczna Piesza Pielgrzymka idąca z naszej archidiecezji do Częstochowy. Prosimy gorąco jak w latach ubiegłych o przenocowanie pielgrzymów. W poniedziałek 31 lipca pielgrzymi odprawią Mszę św. w naszym parafialnym kościele o godz. 8.00.

7. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na potrzeby parafii i dokończenie budowy naszego kościoła.Ks. Andrzej Lemieszko