OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Dodane przez mwalendzik dnia Kwiecień 23 2017 06:52:27
II Niedziela Wielkanocna 23 kwietnia 2017 r.
Rozszerzona zawartość newsa


1. Dzisiejszą Niedzielą Bożego Miłosierdzia rozpoczęliśmy doroczny Tydzień pod hasłem; " Idźcie i głoście". W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie w auli członków Parafialnego Zespołu Caritas.

2. Jutro obchodzimy doroczną uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. W tym dniu w modlitwie polecamy naszego parafianina Księdza Wojciecha Zimny w dniu Jego imienin.

3. We wtorek doroczna uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika głównego Patrona Polski, we czwartek 3 rocznica kanonizacji papieży Jana Pawła II i Jana XXIII, w sobotę święto Patronki Europy Św. Katarzyny ze Sieny. W sobotę wspominamy dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.

4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30.

5. Od środy po wieczornej Mszy św. rozpoczną się próby dla młodzieży przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. A od piątku młodzież rozpocznie nowennę do Ducha Świętego przed bierzmowaniem.

6. W piątek młodzież maturalna kończy szkołę. Serdecznie zapraszamy wszystkich maturzystów we czwartek na Mszę św. dziękczynną ukończenia szkoły a przed maturą o godz. 18.00. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi.

7. W każdą sobotę o godz. 18.00 odmawiamy nowennę do Matki Boskiej Częstochowskiej przed Jej 300 rocznicą koronacji obrazu.

8. Katechezę dla klas II gimnazjum z jutrzejszego poniedziałku jest przeniesiona na poniedziałek 15 maja na godz. 16.00. Szkoła biblijna jutro o godz. 19.00 w auli.

9. Jutro próba dla dzieci klas komunijnych o godz. 16.00.

10. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na aktualne potrzeby parafii i dokończenie budowy oraz ofiar z Wielkiego Piątku na utrzymanie miejsc świętych w Ziemi Świętej. Dziś 23 kwietnia w trzecią niedzielę miesiąca Rada Parafialna kwestuje na dokończenie budowy.

Ks. Andrzej Lemieszko