OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Dodane przez mwalendzik dnia Marzec 25 2017 18:29:40
IV Niedziela Wielkiego Postu 26 marca 2017 r.
Rozszerzona zawartość newsa

1. Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00, na które zapraszamy wszystkich parafian.

2. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla chorych o godz. 15.00, dla dzieci o 17.00, dla starszych o 17.30 a dla młodzieży o 19.30.

3. Rodziców uczniów klas III Gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na katechezę we wtorek 4 kwietnia na godz. 19.00 do auli.


4. Zespół Caritas rozprowadza świece na stół wielkanocny i karty o tematyce wielkanocnej. Ofiary ze sprzedaży świec są przeznaczone na pomoc dla najuboższych naszej diecezji i parafii.

5. W imieniu Parafii i Parafialnego Zespołu Caritas serdecznie dziękujemy PSS Społem za możliwość kwesty żywności w sklepach na Grunwaldzie i Staszica. W niedziele Palmową będziemy przyjmować żywność dla osób najuboższych i samotnych mających najniższe emerytury, renty, zasiłki na utrzymanie.

6. Jutro o godz. 19.00 szkoła biblijna, na którą serdecznie zapraszam.

7. W niedzielę 2 kwietnia jest organizowany wyjazd autokarem na Misterium Męki Pańskiej do seminarium. Wyjazd o godz. 18.00, koszt na osobę 20 zł. Zapisy u Pana Andrzeja Kościelnego w zakrystii.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy trzydniowe rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi Oblat z Gorzowa Wlkp. Program jest wywieszony w gablotach, na stronie internetowej parafii i facebook.

9. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na dokończenie budowy kościoła. Rada Parafialna zebrała w ubiegłą niedzielę kwotę 1.876,78 zł. Dziś w ostatnią niedzielę jest wystawiona skarbona na sprzątanie kościoła i kaplicy oraz zakup środków czystości.

Ks. Andrzej Lemieszko